Juhatus on advokatuuri alaliselt tegutsev juhtorgan. Juhatuses on vähemalt seitse liiget. Juhatus valitakse vandeadvokaatide seast kolmeks aastaks. 2024. aastal kuulusid juhatusse esimees Imbi Jürgen, aseesimees Peeter Kutman ning juhatuse liikmed Risto Hübner, Kadri Kallas, Kaspar Lind, Indrek Sirk, Dmitri Školjar, Triin Toom ja Toomas Vaher.
Lisaks advokatuuri üldküsimustele on juhatuse liikmed spetsialiseerunud advokatuurile olulisematele valdkondadele järgmiselt:
Imbi Jürgen: advokatuuri esindamine nii Eestis kui rahvusvaheliselt (eriti õiguselukutsete esindusorganisatsioonides CCBE ja IBA), välissuhtlus, eksami- ja täiendõppevaldkond (sh. kohtute koolitusnõukogu liige), kommunikatsioon, advokatuuri üritused, liikmeskonnas suurema sidususe loomine, advokatuuriseaduse revisjoni eestvedaja
Peeter Kutman: advokatuuri eelarve ja eelarvestrateegia
Indrek Sirk: järelevalveküsimused sh advokaadibüroo lõpetamisega seotud tegevused ning riigi õigusabi küsimused
Toomas Vaher: järelevalve rahapesu riskide ja sanktsioonide valdkonnas, Kohtute Haldamise Nõukoja liige, rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise turuosaliste nõukoja liige, CCBE rahapesu tõkestamise töögrupi liige. Osales justiitsministri poolt 2023. a moodustatud töörühmas põhiseaduslikkuse järelevalve kohtumenetluse seaduse analüüsi koostamiseks. Töörühmale seati käskkirjas eesmärk koostada PSJKS-i analüüs ning esitada muudatusettepanekud.
Risto Hübner: infotehnoloogia küsimused ja andmekaitse
Kadri Kallas: välissuhtlus (mh CCBE Eesti delegatsiooni juht), advokatuuri kommunikatsioon, advokatuuri üritused
Kaspar Lind: kriminaalõiguse ja maksuõiguse küsimused, sh advokaadibüroo lõpetamis ega seotud tegevused. Samuti esindab Tartu piirkonna advokaatide häält.
Dmitri Školjar: riigiõigusabi valdkond ja kriminaalõigus
Triin Toom: koostöö noorte advokaatidega, advokatuuri kommunikatioon, advokatuuriseaduse revisjon, advokatuuri üritused
Asendusliikmed: Villy Lopman, Margot Arnus
2024. aastal toimus 25 juhatuse istungit, sh 1 elektrooniline istung. Istungitel olid päevakorras advokatuuri kui kutseorganisatsiooni igapäevatööd puudutavad küsimused, advokaadi kutse-eetika põhimõtete järgimine kutsetegevuses, advokatuuri puudutavate eelnõude ja seadusloome küsimused ning riigi õigusabi korraldamisega seotud küsimused.